Designové, úsporné a bezpečné - LED osvětlení

theExperts future4US plánovanými projekty jsme se rozhodli přiblížit Vám některá fakta a využití, která se týkají designového LED osvětlení, které se začíná rozšiřovat právě do instalací inteligentní domácnosti future4U.

 Led osvětlení je vhodné např. pro stálé noční osvětlení jak v bytě, tak ve Vašem domě. Efektivním spojením s pohybovými čidly získají LED pásky svoje další využití při pohybu po Vaší domácnosti v noci. S dálkovým ovládáním pak můžete vykouzlit romantickou atmosféru, nebo se naopak připravit na večer plný zábavy s plně nastavitelnými barevnými efekty. LED osvětlení může být umístěno kdekoliv. Například  za televizí, reproduktory, pod vanou nebo nádherné neoslňující světlo pod postelí, prostě kam si jenom vzpomenete. 

Hlavním důvodem pro volbu LED osvětlení bude i jeho nízká energetická spotřeba, dlouhá životnost a bezpečnost spojená s nepřeberným množstvím využití. Nejenom, že svou domácnost můžete vybavit moderně a stylově, ale také u toho uspoříte. Čísla mluví sama za sebe, jelikož provozní hodnota LED diod je až 100 000 hodin, oproti klasické žárovce to tak může být i stokrát delší doba.  

 http://future4u.cz/index.php/novinky/37-designove-usporne-a-bezpecne-led-osvetleni

 

Reklama dole